Обяви 0 За нас Контакти
Дава под Наем 2-СТАЕН
град Шумен, Пазара
ЖК Южен бряг
445 €
870.34 лв.

(6.54 €, 12.79 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Коригирана в 10:31 на 7 май, 2026 год.
Обявата е посетена 899 пъти.
Площ:
68 m2
Етаж:
3-ти от 5

Описание на имота:

Директно от Собственик!
Луксозен и елегантен апартамент! Със собствено паркомясто! Апартаментът се състои от дневен тракт, спалня, антре, килер, санитарен възел и слънчева тераса. Предлага се в напълно обзаведен вид, с необходимата бяла и цветна техника. За удобство на наемателите са предвидени пералня със сушилня, миялна машина, керамични котлони, вградена фурна, абсорбатор, хладилник с фризер и т.н. Отоплението е решено чрез висок клас енергоспестяващи уреди - климатик в дневната и конвектор в спалнята. Жилището осигурява луксозен и комфортен начин на живот в спокойна атмосфера. Апартаментът се намира в Блок 9, ЖК Южен бряг .
ЖК Южен бряг притежава една от най-добрите локации в целия град. Това е единствения апартаментен комплекс разположен непосредствено до общинския пазар, редица големи хипермаркети като Била, Лидл, Булмаг и др, както и до централната част на града, с бърз достъп до всички удобства и услуги. Целият комплекс е потънал в зеленина, с красиво оформени градини, които обогатяват местната флора и обгръщат Южен бряг с атмосфера на спокойствие и комфорт.
Предлагаме най-добрите, модерни, удобни, уютни и качествени апартаменти в град Шумен!
Гарантираме спокойствие и много добри условия на живот на достъпни цени!
За контакт:
0894722632
Агенция:
ЮЖЕН БРЯГ 6 ЕООД
0894722632
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2013 г.